Pretraga

Do 12 godina

Natalija bez premca

Natalija Antić iz Premiuma osvojila je turnir 3. kategorije do 12 godina odigran na terenima TK Klasiks u Beogradu. Natalija (1) je u finalu bila

PROČITAJ VIŠE »

Tani osvojio Viner

Tajler Tani iz Mastera slavio je protiv klupskog druga Rei Sakai u finalu turnira 3. kategorije do 12 godina odigranom na terenima TK Viner u

Viktorijina viktorija

Viktorija Valter član Starog Košutnjaka bila je najbolja na turniru 3. kategorije do 12 godina održanom na terenima TK Lokomotiva u Beogradu. Slavila je ispred

Branislav iznad Olimpa

Branislav Sladić iz Tise-Bečej bio je najuspešniji takmičar na turniru 3. kategroije do 12 godina na terenima TA Tipsarević u Beogradu. Branislav je sakupio 80

Kalin nad Kolubarom

Kalin Mitevski iz kragujevačkog Top spina bio je najbolji na turniru 3. kategroije do 12 godina na terenima TK Kolubara. Sakupio je 60 bodova, ispred

Pavle osvojio Takovo

Pavle Pavlović iz Radničkog bio je najbolji na turniru 3. kategorije do 12 godina odigranom na terenima TK Takovo u Gornjem Milanovcu. Pavle je sa

Viktorova viktorija

Viktor Pantić iz Top tenisa osvojio je turnir 3. kategorije do 12 godina odigran na terenima njegovog matičnog kluba u Kraljevu. Viktor je sakupio 60

Laura se pozlatila

Laura se pozlatila Laura Adamović iz Jagdinskog teniskog kluba osvojila je turnir 3. kategorije do 12 godina na terenima matičnog kluba. Finale joj je predala

Marija mašinovođa

Marija mašinovođa Marija Doklova iz TA Elite iz Novog Sada osvojila je turnir 3. kategorije do 12 godina odigran na terenima TK Lkomotiva u Beogradu.

Nikolina dupla kruna

Dupla krunaNikole Jotića Nikola Jotić (1) iz Topaka osvojio je duplu krunu na Regionalnom prvenstvu Beograda do 12 godina odigranog na terenima njegovog matičnog kluba.

Natalija bez premca Natalija Antić (3) iz Premiuma najbolja je na Regipnalnom prvenstvu Beograda do 12 godina odigranom na terenima TK Klasiks. Ona je u

Latika je pravi viner

Latika je pravi viner   Latika Gardabudskikh iz DTS Kumodraža je trijumfovala na turniru 3. kategorije za devojčice do 12 godina odigranom na terenima TK

Radoševiću prija Srem

Radoševiću prija Srem Aljoša Radošević iz Vojvodine pobednik je turnira 3. kategorije u konkurenciji dečaka do 12 godina u Sremskoj Mitrovici u organizaciji TK Sava.

Mateja je master

Matejin novi masters Mateja Ognjenović član Asa iz vrnjačke Banje bio je najbolji na turniru 3. kategorije u Beogradu na terenima TK Matsers u konkurenciji

Vasilije uzeo krunu

Vasilije uzeo krunu Vasilije Lazarević iz Takova briljirao je na turniru 3. kategorije u Beogradu na terenima TK Dril u konkurenciji dečaka do 12 godina.

Nikoli prija Forhend

Nikoli prija Forhend Nikola Laketić, član Meč pointa, bio je najbolji na turniru 3. kategorije na terenima TK Forhend u Beogradu. Nikola je sakupio 80

Natalijin Agrimes

Natalijin Agrimes Natalija Antić iz Premiuma bila je najbolja u konkurenciji devojčica do 12 godina na turniru 3. kategorije na terenima TK Agrimes u Beogradu.

Markov Top tenis

Markov Top tenis Turnir 3. kategorije do 12 godina na terenima TK Top tenis u Kraljevu osvojio je Marko Andrić iz TK Radnički. Drugo mesto