Pretraga

Do 14 godina

Hanina privilegija

Hana Stanković iz Crvene zvezde trijumfovala je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Priviledž u Beogradu. Hana je bila najbolja

PROČITAJ VIŠE »

Nikolin Sopot

Nikola Radić, član OTK Beograd trijumfovao je na turniru 3. kategorije do 14 godina na terenima TK Sopot. Nikola je sakupio 40 bodova ispred Klimentija

Lazaru prija Niš

Lazar Đokić iz TAŽ osvojio je turnir 3. kategorije do 14 godina odigran na terenima TK Kostić u Nišu. Lazar je sakupio 40 bodova i

Đorđe uzeo Agrimes

Đorđe Đokić iz Forhenda trijumfovao je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Agrimes u Beogradu. Đorđe je osvojio 40 bodova,

Sultana bez premca

Sultana Jeržanova iz TA Tipsarević pobednica je turnira 3. kategorije do 14 godina odigranog na terenima TK Stari Košutnjak. Sultana je osvojila 60 bodova i

Ivan nad Zlatiborom

Ivan Trpkovski, član OTK iz Beograda, trijumfovao je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima Tk Zlatibor Springs. Ivan je sakupio 40

Petar iznad Banjice

Petar Jurišić (1) iz Agrimesa trijumfovao je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranim na terenima TK Banjica u Beogradu. Petar je u finalu

Mira je mašinovođa

Mira Gardabudskik (4) iz Mastera trijumfovala je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Lokomotiva u Beogradu. Ona je u finalu

Lara i Mateja najbolji

Šekijev memorijal, turnir 1. kategorije, završen je u Novom Sadu na terenima TK Vojvodina, a najbolji u konkurenciji devojčica i dečaka do 14 godina bili

Dva turnira u Takovu

Planirani turnir 3. kategorije na terenima TK Takovo u Gornjem Milanovcu pretvorio se u dva turnira do 14 godina zbog velikog broja prijavljenih takmičara. Na

Tamarina Vojvodina

Tamara Jocić iz Tise-Bečej osvojila je trofej na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Vojvodina u Novom Sadu. U finalu je

Andrej se pozlatio

Andrej Ignjatić iz Meridijane bio je najbolji na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TA Elite u Nvom Sadu. U finalu, Andrej

Novakov Viner

Novak Tešić iz Topaka slavio je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Viner u Beogradu. Iza sebe je ostavio Jovana

Runjang se pozlatila

Je Runjang iz Akademije Bogdana Obradovića je osvojila turnir 3. kategorije do 14 godina odigran na terenima TK Haron u Beogradu. U finalu je bila

Jovanov Viner

Jovanov Viner Jovan Panić, član Meč pointa, kao šesti nosilac osvojio je Regionalno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina odigrano na terenima TK Viner.

Hana nad Kosmajem

Hana nad Kosmajem Hana Stanković iz Crvene zvezde bila je najbolja na Regionalnom prvenstvu Beograda do 14 godina odigranog na terenima TK Sopot. Ona je

Laketićev je Forhend

Laketićevje Forhend Talentovani Nikola Laketić iz Meč pointa trijumfovao je turniru 3. kategorije održanom na TK Forhend u Beogradu, za uzrast do 14 godina. Drugi

Radićev Masters

Radićev Masters Dečaci do 14 godina odigrali su turnir 3. kategorije na terenima TK Masters u Beogradu. Trijumfovao je Nikola Radić iz OTK sa 60

Hani prija Dril

Hani prija Dril Hana Stanković iz Crvene zvezde pobednica je turnira 3. kategorije do 14 godina na terenima TK Dril. Hana je sakupila 60 bodova

Miličin Forhend

Miličin Forhend Milica Antić (PRM) bila je najuspešnija takmičarka turinir na TK Forhend u Beogradu u konkurenciji devojčica do 14 godina sa 40 bodova. Iza