Pretraga

Do 16 godina

Sergeju prija Dril

Sergej Vasić (8) iz Meridijane trijumfovao je na turniru 3. kategorije dop 16 godina odigranom na terenima TK Dril u Beogradu. U finalu je bio

PROČITAJ VIŠE »

Hani prija komšiluk

Hana Stanković iz Crvene zvezde slavila je na turniru 3. kategorije do 16 godina na terenima u kompšijskom OTK u Beogradu. Hana je bila najuspešnija

Danilov Masters

Danil Valter iz Starog Košutnjaka pobednik je turnira 3. kategorije do 16 godina odigranog na terenima TK Masters u Beogradu. Danil je sakupio 40 bodova,

Adamu prija Dril

Adam Karić iz Akadaemije Bogdana Obradovića slavio je na turniru 3. kategorije do 16 godina odigranom na terenima TK Dril u Beogradu. Adam je sakupio

Anastasiji sve počasti

Anastasija Čolović (1) iz Crvene zvezde bila je najbolja na Regionalnom prvenstvu Beograda do 16 godina odigranom na terenima TK Palilula. U finalu je savladala

Ninina je Vojvodina

Ninina je Vojvodina Nina Bokan iz subotičkog Spartaka osvojila je Regionalno prvenstvo Vojvodine do 16 godina, koje igrano na terenima TK Sivac. Nina je kao

Milan voli Kraljevo

Milan voli Kraljevo Milan Prodanović, član Sport maksa, osvojio je trofej u Kraljevu na turniru 3. kategorije do 16 godina u organizaciji TK Top tenis.

Leon ide očevim stopama

Leon ide očevim stopama Leon Zimonjić iz Prosporta, sin proslavljenog reprezentativca Srbije Nenada Zimonjića,osvojio je turnir 3. kategorije do 16 godina na terenima OTK u

Olgin je Haron

Olgin je Haron Olga Matić trijumfovala je u konkurenciji devojaka do 16 godina na turniru 3. kategorije odigranom u Beogradu na terenima TK Haron. Drugo