Pretraga

Međunarodna scena

Srbi stali u finišu

U Kuršumlijskoj Banji odigrana su prošle sedmice još dva ITF turnira. Devojke su igrale W15, a muškarci M15 kategoriju u organizaciji kluba Ti-lajn. Srpski teniseri

PROČITAJ VIŠE »

Nataliji srpsko finale

Nataliji srpsko finale Natalija Senić (3) slavila je u sverspskom finalu na W15 ITF turniru u Kuršumlijskoj Banji, odigranom na terenima Ti-lajna. Natalija je u

Prva titula za Vuka

Muški M15 ITF turnir Plejer zone teniske akademije odigran je na terenima TK Crvena zvezda u Beogradu, a slavio je Vuk Rađenović, devetnaestogodišnjak, kome je

Đukić je prvak Evrope

Petar Đukić je pojedinačni veteranski prvak Evrope u kategoriji 35+! Učestovao je na pojedinačnom Evropskom prvenstvu u Veli Lošinju i pobedom u finalu nad Ukrajincem

Lola u seriji

Lola u fenomenalnoj seriji Srpska Bili Džin King kup reprezentativka Lola Radivojević je u seriji sjajnih rezultata. Posle finala W75 u Zagrebu, Lola (2) je

Nova kruna za Anju

Nova kruna za Anju Serija ITF turnira u Kuršumlijskoj Banji u organizaciji kluba Ti lajn nema kraja. Završeni su ženski W15 i muški M25 turnir.

Hamad pomera granice

Rim defintivno prija Dejvis kup reprezentativcima Srbije. Hamad Međedović nastavlja da pomera granice. U 2. kolu slavio je protiv 30. nosioca, 33. igrača sveta, Španca

Kecmanović razbio Ruda

Kecmanović razbio Ruda Miomir Kecmanović ponovo ulazi u fantastičnu formu. U 2. kolu Mastersa u Rimu slavio je protiv 5. nosioca, 7. igrača sveta, Norvežanina

Hamad zablistao u Rimu

Hamad zablistao u Rimu Hamad Međedović, srpski reprezentativac, sjajno je zaigrao na startu Mastersa u Rimu. Posle dva kola kvalifikacija, u kojima je pobedio prvo