Pretraga

Seniori

Sparatak odbranio krunu

Sparatak odbranio krunu Repriza Ekipnog seniorskog finala iz prošle sezone, imala je identičan epilog. Spartak je odbranio titulu u svojoj „Dudovoj šumi“ protiv Crvene zvezde

PROČITAJ VIŠE »

Spartak brani krunu

Državno prvenstvo za seniore počinje 7. jula. Žrebano je 10 prijavljenih ekipa, žreb je za 16 timova, pa je šest slobodno u 1. kolu. Kvartetu

Dubl kruna za Srbiju

Dubl kruna za Srbiju Kristijan Juhas osvojio je novu dubl krunu na M15 turniru u Kuršumiljskoj Banji! Ponovo u tandemu sa Maratom Šaripovom (2) bio

Majra osvojila OTK

Majra osvojila OTK Majra Đokić (2) iz Setneta osvojila je turnir 3. kategorije za seniorke odigran na terenima OTK u Beogradu. Njoj je u finalu

Spartak šampion

Spartak šampion Samo pet dana pošto su teniserke TK Dril osvojile Ekipno prvenstvo za seniorke trijumfom nad TK Crvenom zvezdom, beogadski crveo-beli su poklekli i

Dril prvak Srbije

Dril prvak Srbije Trijumfom TK Dril završeno je žensko seniorsko ekipno prvensvo Srbije. Finalni turnir odigran je na terenima TK Crvena zvezda u Beogradu, a