Završen prvi kamp za Zeleni nivo

Prvi kamp „Zlatiboe 2024“ za po 16 najboljih devojčica i dečaka Zelenog nivoa završen je na terenima TK Springs, u organizaciji Odbora za razvoj tenisa Teniskog saveza Srbije. U sjajnom ambijentu polaznici su imali priliku da rade sa trenerima iz svih regiona, Višnjom Popović, Anamarijom Stevanović, Bojanom Četnikom i Dimitrijem Zdravkovićem, a kampom je rukovodio Radoje Poleksić.
– Zadovoljstvo mi je da budem deo ovako velikog projekta. Na Zlatiboru su boravila najbolje deca u Srbiji uzrasta do 10 godina. Želim da izrazim zahvalnost Teniskom savezu Srbije i klubu Zlatibor Springs koji su nam omogućili da učestvujemo na ovom kampu i da doprinesemo razvoju tenisa – poručila je Anamarija Stevanović, trener na kampu „Zlatibor 2024“.

Kamp 1